Kredyt 50 tys złotych – jaka będzie rata miesięczna?

Kredyt 50 tys złotych – jaka będzie rata miesięczna?

Interesuje Cię kredyt na 50 tysięcy złotych, ale nie wiesz, czy posiadasz odpowiednią zdolność kredytową? Chcesz wziąć najtańszy kredyt, jednak zastanawiasz się jakie warunki trzeba spełnić? Potrzebujesz szybkiej gotówki na realizację swoich celów? Sprawdź, jaka będzie rata przy kredycie na 50 tys. złotych! Zobacz, co wpływa na miesięczną ratę kredytu o tej wysokości! Poznaj warunki, jakie trzeba spełnić, aby móc ubiegać się o kredyt gotówkowy na 50 tysięcy złotych!

Jaka rata miesięczna za kredyt 50 tys. zł?

Pożyczka gotówkowa na 50 tysięcy złotych to jeden z najczęściej wybieranych produktów finansowych na rynku. Taką kwotę kredytobiorca może wykorzystać na dowolny cel. Oferty kredytu oraz warunki są różne, dlatego warto sprawdzić, ile wyniesie miesięczna rata za kredyt 50 tys. zł. Zobacz poniżej, jaka będzie rata w przypadku kredytu gotówkowego 50 tysięcy złotych!

Kredyt gotówkowy 50 tys zł – jaka będzie rata?

Wysokość raty kredytu gotówkowego będzie zależeć od tego, ile wyniosą całkowite koszty kredytu oraz jaki okres spłat wybierzesz. W zależności od Twoich możliwości finansowych możesz rozłożyć raty kredytu od 5 do 10 lat. W zależności od okresu spłaty oraz oferty kredytów gotówkowych w konkretnym banku wysokość raty wyniesie w przybliżeniu:

 • 5 lat — od 1100 do 1200 zł,
 • 8 lat — od 800 do 890 zł,
 • 10 lat — od 700 do 720 zł.

Ile wyniesie miesięczna rata za kredyt hipoteczny 50 tysięcy zł?

W przypadku kredytów hipotecznych zwykle rata kredytu jest mniejsza, ze względu na to, że rozkłada się je na dużo więcej lat. Dlatego, jeśli planujesz wziąć kredyt hipoteczny, możesz rozłożyć go na wygodne raty, a okres kredytowania może wynieść nawet 20 lat. Jeśli ubiegasz się o kredyt hipoteczny, to rata miesięczna przy kredycie hipotecznym na 50 tysięcy złotych wyniesie w przybliżeniu:

 • 10 lat — od 650 do 670 zł,
 • 15 lat — od 530 do 610 zł,
 • 20 lat — od 470 do 490 zł.

Wysokość miesięcznej raty może zmienić się w zależności od obowiązujących stóp procentowych oraz warunków kredytowania.

Co wpływa na miesięczną ratę kredytu 50 tys?

Decydując się na kredyt w wysokości 50 tysięcy złotych, warto dowiedzieć się, czy w Twoim przypadku będzie możliwa spłata kredytu gotówkowego. Wysokość rat zależy od kilku czynników:

 • oprocentowania kredytu,
 • długości okresu spłaty kredytu,
 • prowizji za udzielenie kredytu
 • całkowita kwota kredytu.

Wszystko to wpływa na wysokość raty, jaką będziesz musieć płacić co miesiąc. Jeśli nie masz pewności, jak wysoka będzie rata kredytu, to możesz skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego lub zadzwonić do doradcy kredytowego. Dzięki temu dowiesz się, czy kredyt gotówkowy Ci się opłaca.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt na 50 tys zł?

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt na 50 tys zł?

Chcąc zaciągnąć kredyt na 50 tysięcy złotych, konieczne będzie spełnienie określonych przez bank warunków kredytowych. Kredytobiorca, aby uzyskać kredyt w tej wysokości, powinien wykazać swoją zdolność kredytową. Najważniejsze dla banku będzie to, czy masz stabilne źródło dochodów. Najlepiej, jeśli masz umowę o pracę na czas nieokreślony, która gwarantuje instytucji finansowej Twoją wypłacalność.

Co więcej, jeśli posiadasz inne zobowiązania, to na pewno łatwiej otrzymasz kredyt, kiedy bank zobaczy czy płacisz raty w terminie. Dzięki temu możliwe będą również korzystniejsze warunki kredytowania. Ponadto do uzyskania kredytu konsumenckiego konieczna będzie pełnoletność lub osiągnięcie wieku 21 lat. Jeśli chcesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy na 50 tysięcy złotych, dowiedz się, czy masz zdolność kredytową i spełniasz warunki określone przez konkretny bank.

Podsumowanie

 • Kredyt na 50 tys złotych jest jednym z najczęściej wybieranych kredytów przez konsumentów.
 • Wysokość rat będzie zależeć od tego, jakie warunki kredytowania uzyskasz oraz na ile lat rozłożysz okres kredytowania.
 • W przypadku kredytu gotówkowego możesz uzyskać kredyt nawet na 10 lat. Rata miesięczna może wahać się od 720 zł do 1200 zł.
 • W przypadku kredytu hipotecznego na 50 tysięcy złotych możesz rozłożyć raty na 20 lat. W przypadku hipoteki miesięczna rata może wynosić od 490 zł do 670 zł w zależności od długości okresu kredytowania i warunków bankowych.
 • Jeśli chcesz wziąć kredyt na 50 tys złotych, musisz spełniać określone warunki bankowe. Przede wszystkim powinieneś mieć zdolność kredytową, na podstawie której bank podejmie decyzję o przyznaniu kredytu.
 • Chcąc uzyskać kredyt, warto mieć umowę o pracę na czas nieokreślony. Co więcej, najlepiej wcześniej spłacić swoje inne zobowiązania w terminie, ponieważ wpływa to na otrzymanie lepszej oferty od banku.
faq - kredyty

FAQ

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt 50 tys?

Chcąc otrzymać tani kredyt gotówkowy wystarczy zarabiać około 2000-2500 zł netto. Dla banku najważniejsza jest Twoja zdolność kredytowa, na której podstawie bank określi czy jesteś w stanie spłacać kredyt. Zadbaj o to stabilne zatrudnienie najlepiej na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Jak obliczyć ratę kredytu?

Wysokość raty kredytu zależy od warunków bankowych, całkowitego kosztu kredytu oraz długości okresu kredytowania. Dokładna wysokość raty będzie wynikać z decyzji banku po analizie Twojego wniosku kredytowego. Jednak jeśli chcesz znać przybliżoną wysokość raty miesięcznej, to warto skorzystać z kalkulatorów na stronach banków lub zadzwonić do doradcy kredytowego, który szybko przeanalizuje Twoją sytuację finansową.

Ile dostanę kredytu przy zarobkach 5000 brutto?

Przy zarobkach 5000 brutto, które wyniosą około 3800 zł netto na rękę, możesz liczyć nawet na kredyt o wartości  300 000 zł. Wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej. Chcąc dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z doradcą kredytowym lub przedstaw zaświadczenia o zarobkach w oddziale banku, gdzie wskażą Ci Twoje możliwości kredytowe.

Ile wynosi rata kredytu 50 tys?

Starając się o kredyt gotówkowy online, możesz sprawdzić przybliżoną wysokość raty kredytu. W zależności od tego, jakie warunki zaproponuje Ci bank oraz od długości okresu kredytowania możesz zapłacić od 720 zł do 1200 zł w przypadku kredytu gotówkowego, oraz od 490 do 670 zł w przypadku kredytu hipotecznego.

Facebook
Zadzwoń