Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego

Kredyt dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Doradca kredytowy | Szczecin – Stargard – Pyrzyce – Barlinek – Choszczno – Kalisz Pomorski – Drawsko Pomorskie

Kontakt

Doradztwo kredytowe – kredyt dla firm

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i rozważasz złożenie wniosku o kredyt? Musisz wiedzieć, że nie zawsze będzie to takie proste. Skorzystaj z mojej oferty doradztwa kredytowego.

Pożyczka gotówkowa dla osób z jednoosobową działalnością gospodarczą

Kredyt dla firm to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybkim tempie rozwinąć swoją jednoosobową działalność gospodarczą. Jednak, aby kredyt dla małych i średnich przedsiębiorstw był opłacalny, musi być odpowiednio dopasowany do działalności przedsiębiorstwa.

Jako wieloletni doradca finansowy codziennie pomagam w uzyskaniu dofinansowania w postaci kredytu dla firm. Analizuję najlepsze oferty kredytowe i dobieram to najlepsze rozwiązanie dopasowane do działalności. Szukasz fachowego doradztwa i najlepszej pożyczki na finansowanie inwestycji w swojej firmie? Skontaktuj się ze mną i umów na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie!

Kontakt

Adam Samek – doradca finansowy w zakresie kredytów dla firm

W roli eksperta finansowego pracuję już wiele lat. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz kontaktom, codziennie profesjonalnie pomagam przedsiębiorcom w województwie zachodniopomorskim w finansowaniu działalności gospodarczej. Jeśli zależy Ci na pozyskaniu kredytu na realizowaną inwestycję, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu i umówienia się na spotkanie, w trakcie którego:

  • przeanalizujemy przyszłe cele prowadzonej działalności gospodarczej;
  • tym samym wybierzemy najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb;
  • poznasz najkorzystniejsze rozwiązania bankowe dla Twojej firmy.

FAQ – Kredyt na firmę jednoosobową Szczecin – Stargard – Pyrzyce – Barlinek – Choszczno – Kalisz Pomorski – Drawsko Pomorskie

Czym jest kredyt dla firm?

Kredyt dla jednoosobowej działalności można przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt dla firmy, a kredyt dla osoby pracującej różni się przede wszystkim w obliczaniu zdolności kredytowej jednego i drugiego wnioskodawcy. W trakcie analizy ryzyka kredytowego analityk poddaje ocenie m.in. formę zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia.

Na co bank zwraca uwagę w trakcie oceny zdolności kredytowej?

W trakcie oceny zdolności kredytowej najważniejszym czynnikiem jest dochód. Na dodatek bank bierze pod uwagę systematyczność wpływów, stabilność, jak również koszty. Warto pamiętać, że zwiększasz swoją zdolność kredytową, kiedy posiadasz comiesięczne dochody.

Jak wygląda proces ubiegania się o kredyt firmowy?

Bank poprosi Cię o przedstawienie wyciągu z księgi przychodów i rozchodów, jak również o przedstawienie zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami podatków w urzędzie skarbowym i w ZUS-ie. Ponadto częstą praktyką banków jest wymaganie od właścicieli firm posiadania dochodu co najmniej 50% wyższego od osoby, która pracuje na etacie, jednak nie jest to oficjalny wymóg.

Ciekawą sytuacją jest, gdy osoba zatrudniona na umowę o pracę, po pewnym czasie zaczyna pracować u dotychczasowego pracodawcy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Wtedy banki mogą udzielić kredytu na firmę jednoosobową nawet po jednym dniu od otworzenia takiej działalności gospodarczej. W pozostałych przypadkach banki zazwyczaj wymagają, aby firma prowadzona była przez okres przez minimum 6 lub nawet 12 miesięcy.

Jakie korzyści niesie kredyt na działalność gospodarczą?

Kredyt dla firm jest dedykowany dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Pozwala on na skorzystanie z  niskooprocentowanego zobowiązania, dzięki któremu możesz rozwijać firmę w szybszym tempie. Do największych zalet kredytu na jednoosobową działalność gospodarczą zaliczamy:

  • Szybka decyzja kredytowa,
  • Długi okres kredytu,
  • Wysoka kwota pożyczki – nawet do kilku milionów złotych,
  • Dopłaty do kredytu dla firm,
  • Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel.

Kto nie otrzyma kredytu dla firm?

Kredyt dla jednoosobowej działalności nie mogą otrzymać np. klienci, którzy mają negatywne wpisy w bazach dłużników. Trzeba również liczyć się z tym, że zobowiązanie może wymagać ustanowienia dodatkowego zabezpieczenia spłaty. Ponadto ciężej jest uzyskać kredyt na firmę, jeśli prowadzisz działalność krócej niż 12 miesięcy.

Zamów bezpłatny kontakt

Umówimy się na dogodny termin i spotkanie w dowolnym miejscu.